Tire Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar

Tire tarihi hakkında bilgi veren, gezip görülecek yerler hakkında fikir edinmenizi sağlayan, Tire ve çevresinde yapılabilecek aktiviteleri anlatan Tire tanıtım sayfası.
 
 
Tire Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar Tire civarında gezilecek yerler ve tarihi mekanlar hakkında aşağıda editörlerimizin ve seyahat severlerimizin ekledikleri başlıkları görebilirsin.

Tire ve civarında daha önce gezdiğin ve seyahat severlere tavsiye etmek istediğin, mutlaka görülmeli dediğin yerleri tatil blog sayfamızdan ekleyebilirsin. Daha önce ziyaretçilerimizin ekledikleri başlıklar hakkında görüşlerini ve tavsiyelerini de yazabilirsin.

Üstelik Tire hakkında yorumda bulunabilir, gezdiğin yerlerin fotoğraflarını ekleyebilir, gezilecek yerler, tarihi mekanlar hakkında ipuçları yazabilirsin.

 
 
 

Tire Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar

Siz de Tire için bir öneri ekleyin
Necip Paşa Kütüphanesi
Necip Paşa Kütüphanesi
İzmir'in Tire ilçesinde bulunan Necip Paşa Kütüphanesi, adını aldığı Osmanlı döneminin devlet adamlarından Necip Paşa tarafından 1826 yılında yaptırılmıştır. Osmanlı mimarisinin bir örneği olmakla birlikte müstakil kütüphanelerin de örneklerindendir. Kare [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 20 Haziran 2012, Çarsamba - Yorum Sayısı : 0
 
 
Peki Tire hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

Seyahat Tüyoları