Tire Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar

Tire tarihi hakkında bilgi veren, gezip görülecek yerler hakkında fikir edinmenizi sağlayan, Tire ve çevresinde yapılabilecek aktiviteleri anlatan Tire tanıtım sayfası.
 
 
Tire Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar Tire civarında gezilecek yerler ve tarihi mekanlar hakkında aşağıda editörlerimizin ve seyahat severlerimizin ekledikleri başlıkları görebilirsin.

Tire ve civarında daha önce gezdiğin ve seyahat severlere tavsiye etmek istediğin, mutlaka görülmeli dediğin yerleri tatil blog sayfamızdan ekleyebilirsin. Daha önce ziyaretçilerimizin ekledikleri başlıklar hakkında görüşlerini ve tavsiyelerini de yazabilirsin.

Üstelik Tire hakkında yorumda bulunabilir, gezdiğin yerlerin fotoğraflarını ekleyebilir, gezilecek yerler, tarihi mekanlar hakkında ipuçları yazabilirsin.

 
 
 

Tire Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar

Siz de Tire için bir öneri ekleyin
Necip Paşa Kütüphanesi
Necip Paşa Kütüphanesi
İzmir'in Tire ilçesinde bulunan Necip Paşa Kütüphanesi, adını aldığı Osmanlı döneminin devlet adamlarından Necip Paşa tarafından 1826 yılında yaptırılmıştır. Osmanlı mimarisinin bir örneği olmakla birlikte müstakil kütüphanelerin de örneklerindendir. Kare [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 20 Haziran 2012, Çarsamba - Yorum Sayısı : 0
 
 
Peki Tire hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Seyahat Tüyoları